Profil spoločnosti

logo2

logo

skcsendehuplru

separator

 

BRANKO, a.s. sa zaoberá už vyše 45 rokov špeciálnym odvetvím poľnohospodárstva – chovom moriek a dodávaním násadových morčacích vajec a jednodenných moriek.

 

Naša špecializácia je zameraná na ťažký typ morky BIG 6. Momentálne máme takmer 90 % podiel na slovenskom trhu. Česká republika, Poľsko a Maďarsko sú našimi dlhodobými stabilnými partnermi. Ďalší naši klienti sa nachádzajú v Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Holandsku, Slovinsku, Rumunsku, Litve, Francúzsku, Chorvátsku, Rusku a Ukrajine.
Jedným z najdôležitejších faktorov našich úspešných výsledkov je kvalitný druh rodičovského materiálu. Rodičovský materiál typ BIG 6 pochádza z Veľkej Británie od partnerskej firmy Aviagen Turkeys. Spolupráca s touto firmou nám zaručuje špičkovú kvalitu našich násadových morčacích vajec a jednodňových moriek.

 

morkyCelý náš chov podlieha prísnej veterinárnej kontrole a spĺňa platné predpisy v rámci EÚ. Používame len vysokokvalitné krmivo bohaté na vitamíny a minerály. Branko a.s. je držiteľom medzinárodného certifikátu kvality podľa ISO 9001 : 2000

BRANKO produkuje približne 8,5 milióna násadových vajec, ktoré sa exportujú k zákazníkom. Pri našich jednodenných morkách garantujeme štandardný zdravotný stav a hmotnosť. Morky BIG 6 liahneme po celý rok. Odberateľom našich jednodenných moriek dodávame kompletný technologický postup výkrmu a bezplatný poradenský servis. Násadové vajcia a jednodenné morky dopravujeme v našich špeciálnych klimatizovaných vozidlách priamo k odberateľom.

História
Akciová spoločnosť Branko Nitra vznikla v roku 1993 transformáciou spoločného podniku Agrokombinát BRANKO NITRA.
V roku 2014 sme získali zahraničného investora, ktorý sa podieľa na úspechu firmy.

Naši ľudia
Naši ľudia sú vysokokvalifikovaní pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sú špecialistami na dané odvetvie. Rovnako spolupracujeme s externými profesionálmi. Zúčastňujme sa na poľnohospodárskych a potravinárskych veľtrhov na slovenskom i medzinárodnom trhu.

Farma
Farmy sa nachádzajú v krásnom prostredí na juhozápade Slovenska v okolí Nitry. Na všetkých farmách sú dodržiavané prísne bezpečnostné a zdravotné podmienky.

 

Pre viac informácií o spolupráci nás neváhajte kontaktovať.

© 11. 12. 2018 Branko, a.s.

banner2

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

Pri našich morkách "BIG 6" garantujeme štandardný zdravotný stav a hmotnosť...

PRODUKTY

Raz vidieť je lepšie ako 100x počuť, dovoľujeme si Vás preto pozvať na exkurziu...

GALÉRIA

Všetky dôležité dokumenty a tlačivá nájde zoradené podľa príslušných kategórií...

ARCHÍV DOKUMENTOV


 https

 

created by: Marek Sarvas