BRANKO NITRA - ŠLACHTENIE MORIEK
BRANKO NITRA - ŠLACHTENIE MORIEK
skcsendehuplru

separator

 

BRANKO, a.s. sa zaoberá už vyše 45 rokov špeciálnym odvetvím poľnohospodárstva – chovom moriek a dodávaním násadových morčacích vajec a jednodenných moriek.

 

Naša špecializácia je zameraná na ťažký typ morky BIG 6. Momentálne máme takmer 90 % podiel na slovenskom trhu. Česká republika, Poľsko a Maďarsko sú našimi dlhodobými stabilnými partnermi. Ďalší naši klienti sa nachádzajú v Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Holandsku, Slovinsku, Rumunsku, Litve, Francúzsku, Chorvátsku, Rusku a Ukrajine.
Jedným z najdôležitejších faktorov našich úspešných výsledkov je kvalitný druh rodičovského materiálu. Rodičovský materiál typ BIG 6 pochádza z Veľkej Británie od partnerskej firmy Aviagen Turkeys. Spolupráca s touto firmou nám zaručuje špičkovú kvalitu našich násadových morčacích vajec a jednodňových moriek.

 

morkyCelý náš chov podlieha prísnej veterinárnej kontrole a spĺňa platné predpisy v rámci EÚ. Používame len vysokokvalitné krmivo bohaté na vitamíny a minerály. Branko a.s. je držiteľom medzinárodného certifikátu kvality podľa ISO 9001 : 2000

BRANKO produkuje približne 8,5 milióna násadových vajec, ktoré sa exportujú k zákazníkom. Pri našich jednodenných morkách garantujeme štandardný zdravotný stav a hmotnosť. Morky BIG 6 liahneme po celý rok. Odberateľom našich jednodenných moriek dodávame kompletný technologický postup výkrmu a bezplatný poradenský servis. Násadové vajcia a jednodenné morky dopravujeme v našich špeciálnych klimatizovaných vozidlách priamo k odberateľom.

História
Akciová spoločnosť Branko Nitra vznikla v roku 1993 transformáciou spoločného podniku Agrokombinát BRANKO NITRA.
V roku 2014 sme získali zahraničného investora, ktorý sa podieľa na úspechu firmy.

Naši ľudia
Naši ľudia sú vysokokvalifikovaní pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sú špecialistami na dané odvetvie. Rovnako spolupracujeme s externými profesionálmi. Zúčastňujme sa na poľnohospodárskych a potravinárskych veľtrhov na slovenskom i medzinárodnom trhu.

Farma
Farmy sa nachádzajú v krásnom prostredí na juhozápade Slovenska v okolí Nitry. Na všetkých farmách sú dodržiavané prísne bezpečnostné a zdravotné podmienky.

 

Pre viac informácií o spolupráci nás neváhajte kontaktovať.

© 11. 12. 2018 Branko, a.s.

banner2

Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

Pri našich morkách "BIG 6" garantujeme štandardný zdravotný stav a hmotnosť...

PRODUKTY

Raz vidieť je lepšie ako 100x počuť, dovoľujeme si Vás preto pozvať na exkurziu...

GALÉRIA

Všetky dôležité dokumenty a tlačivá nájde zoradené podľa príslušných kategórií...

ARCHÍV DOKUMENTOV


 https

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting